Magda i Jacek Stec

Family Spot Warszawa Białołęka

Magda Stec - absolwentka nauk politycznych, dziennikarstwa i public relations, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w instytucjach kultury oraz współpracy z instytucjami rządowymi i samorządowymi, biznesem, organizacjami pozarządowymi i szkołami wyższymi. Prywatnie mama czworga dzieci. Wielbicielka wszelkiej roślinności :)
Jacek Stec - politolog o specjalności stosunki. Autor publikacji naukowych i popularno-naukowych. Uczestnik i panelista, a także organizator i moderator licznych konferencji i spotkań naukowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz projektami jako manager w firmach z sektora TSL, turystyki oraz w organizacjach pozarządowych. Lubi podróżować, poznawać nowych ludzi, zdobywać nową i dzielić się już posiadaną wiedzą i umiejętnościami. Fascynuje się psychologią komunikowania się w wychowaniu, negocjacjach i zarządzaniu oraz nowymi technologiami. Przedsiębiorca i działacz społecznościowy. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą oraz biuro podróży, a także zarządza Fundacją.
Prywatnie ojciec czwórki dzieci, ceni i kieruje się w życiu tradycyjnymi wartościami chrześcijańskimi –uczciwością, lojalnością i szacunkiem do drugiego człowieka.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter