O rodzicielstwie, relacjach i Family Spotach w Radiu Wnet


22 czerwca 2023 r.

Zapraszamy do wysłuchania audycji "MIŚ" W Radio Wnet. W każdym odcinku Redaktor Wacław Pokrzywnicki z zaproszonymi gośćmi rozmawia o ich życiu, celach i motywacjach. Odkrywa z nimi prawdziwą Miłość, Mądrość i Świętość w codziennym życiu.


W jednej z ostatnich audycji Karol Grabiec, Dyrektor Zarządzający Związku Dużych Rodzin 3plus, opowiada o sile zgranego zespołu w swojej organizacji, oraz o trudach bycia młodym tatą, z którego to doświadczenia zrodził się między innymi pomysł projektu miejsc przyjaznych rodzinom. 
Dorota Bojemska, szefowa koła ZDR3plus Józefów, mama ósemki, aktualnie Przewodnicząca Rady Rodziny przy MRIPS, o fascynującej historii swojego macierzyństwa z którego jest dumna,  oraz o tym jak w codziennej pracy w bazując na osobistym doświadczeniu promuje prorodzinne rozwiązania.
Oraz Anita Łodzińska, mama energicznej piątki, Rzecznik Prasowy projektu Family Spot w ZDR3plus, o pożytku i radości ze swoich dorastających nastolatków oraz o inspirującym wsparciu męża w codzienności.
W rozmowie również o najnowszym, pilotażowym w ZDR 3plus projekcie Family Spotów, których misją będzie stworzenie przyjaznej przestrzeni do budowania relacji społecznych, integracji, edukacji i wsparcia dla młodych rodziców.
W dobie  ataku na wartości chrześcijańskie w przestrzeni medialnej, jesteśmy wszyscy ambasadorami tradycyjnej  rodziny, która jest i zawsze będzie podstawową kulturotwórczą komórką społeczną.
Dziękujemy Wacławowi za zaproszenie do studia, a Pani Pani Joasi Rejner za realizację audycji.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter