Family Spot Konin - miejsce pełne radości i inspiracji! -> artykuł na stronie lm.pl


22 sierpnia 2023 r.

W sobotę 19.08. o odbyła się prawdziwa uczta radości i twórczej zabawy w Family Spot w"A Po Co Mi To?" w Koninie. Zaskoczyliśmy Was kolorowym makaronem, ryżem i jadalną ciastoliną.

Otworzyliśmy już 25 Family Spotów w Polsce! 5 w Wielkopolsce, w tym nadprogramowy Family Spot Konin.

Co działo się podczas otwarcia? Basen z hydrożelu, dywan sensoryczny, to tylko kilka z rewelacyjnych pomysłów tego dnia. Informacja o wydarzeniu błyskawicznie rozeszła się w mediach społecznościowych. 

Na otwarciu spotkaliśmy blisko 90 osób z miasta i okolic. Razem z rodzicami dzieci bawiły się w hawajskim klimacie pełnym dekoracji i rytmów. Wielu z Was było zachwyconych, nie tylko atrakcjami sensorycznymi, ale także aranżacją i wyposażeniem lokalu, który stworzony jest z myślą o małych odkrywcach.

W Family Spot Konin znajdziecie kąciki z ciekawymi książeczkami dla dzieci oraz wartościową literaturą rozwojową dla rodziców. Ściana wspinaczkowa, bujak, przytulny kącik kawowy z babcinym kredensem oraz mnóstwo ręcznie wykonanych drewnianych zabawek, stworzonych przez utalentowaną mamę, zachwycą Wasze maluchy.

Sylwia Kaczmarek, mama założycielka i pomysłodawczyni tego miejsca, mówi: "Stworzyłam to miejsce, by pomóc wszystkim, którzy podobnie jak ja, szukają wsparcia i równowagi w rodzicielstwie."

Dzięki Family Spot Konin, tworzymy nową jakość rodzicielstwa - pełną radości i wzajemnego wsparcia.

Artykuł można znaleźć TU

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter