Projekt - ikona

Razem zmieniamy świat!

Dzieje się w całej Polsce! Family Spoty ruszyły pełną parą! Ciekawy i różnorodny program, niezwykłe zaangażowanie lokalnych liderów w organizację wydarzeń, profesjonalizm prowadzących i radość uczestników to pierwsze podsumowanie tego co dzieję się w naszych Family Spotach w terenie.

W ciągu niespełna dwóch tygodni od wystartowania programu, mieliśmy już podpisane 17 porozumień z lokalnymi samorządami. Na dzisiaj na liczniku mamy już podpisane wszystkie porozumienia, czyli 24 nowe miejsca przyjazne rodzinie. Family Spoty rosły jak grzyby po deszczu. Tam gdzie powstały, pojawiała się nowa jakość animacji, aktywizująca lokalne zasoby grup dotychczas zagrożonych społecznym wykluczeniem. 

Family spoty budzą ogromne zainteresowanie, również mediów.Od czasu rozpoczęcia wdrażania naszego projektu pojawiło się w regionalnych i ogólnopolskich mediach mnóstwo publikacji i wzmianek o Związku Dużych Rodzin w kontekście Family Spotów.

Jesteśmy wdzięczni że mówią i piszą o nas. Dzięki temu więcej rodziców z maluchami dowie się o niesamowitej inicjatywie i projekcie uszytym na miarę ich aktualnych wyzwań rodzicielskich i potrzeb.

To wszystko sprawia że cieszymy się! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy animatorom lokalnych kół i liderom naszych Spotów. To dzięki nim tak prężnie się rozwijamy. W centrali trzymamy pieczę nad realizacją projektu, finansami, kwestiami technicznymi, ale to animatorzy robią tą dobrą robotę w terenie. To dzięki nim Family Spoty rozkwitły na mapie Polski, a nasza misja wprowadzania zmiany społecznej sprzyjającej świadomemu i radosnemu rodzicielstwu bliskości staje się rzeczywistością w terenie. Razem zmieniamy świat na lepszy!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter