Anita Łodzińska

Rzecznik Prasowy

Społecznik i specjalista Public Relations

Absolwentka Podyplomowego Studium Public Relations i Komunikacji Strategicznej w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego i Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem, następnie Etnologię i Antropologię Kulturową na wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Szczęśliwa żona i mama energicznej piątki.

W latach 1995-2002 rzecznik olimpijki Jagny Marczułajtis, a później Polskiego Związku Snowboardu. W sezonie 2003 rzecznik załogi Komornicki – Marton w Rajdzie Paryż Dakar. Redaktor naczelna Magazynu Deska Snowboarding. W latach 2002-2004 PR menager komunikatora Tlen.pl oraz portalu internetowego O2.pl. Autor projektu społecznego „Dotleniaj się” z wykorzystaniem wizerunku znanych sportowców do promocji aktywności wśród środowiska młodych internautów na powietrzu. Od dwóch lat członek zespołu Komunikacji Centrum Pomocy Ukrainie przy Fundacji Św. Małgorzaty w Łomiankach. Redaktor mediów parafialnych. Współzałożycielka i animatorka Klubu Mam w Łomiankach (2010). Od 2007 do zawsze na stanowisku house menager i specjalisty ds. komunikacji kryzysowej i mediacji :) we własnym wielodzietnym domu.

Uzależniona od wysiłku. Kocha dzielić się pasją ruchu z innymi. Instruktor – wykładowca Polskiego Związku Narciarskiego, Instruktor Nordic Walking. Instruktor FIT Mama. Zawodnik, trener i członek Warszawskiego Towarzystwa Sportowego Deski.

Aktualna Mistrzyni Warszawy w narciarstwie alpejskim oraz zdobywczyni Narciarskiego Pucharu Mazowsza 2023. Przewodnik Tatrzański, Pilot wycieczek i Przewodnik Kampinoskiego Parku Narodowego. Do zespołu Family Spotów powołana do roli Rzecznika Prasowego w maju 2023 przez Dyrektora Zarządzającego ZDR 3plus Karola Grabca.

W pełni identyfikująca się z misją ZDR 3plus oraz zachwycona projektem Family Spot – pisze o nim i z przekonaniem opowiada całemu światu. 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter