Katarzyna Mróz

Grafik

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, zdobyła dyplom w pracowni serigrafii pod kierunkiem cenionego prof. Henryka Chylińskiego. Tytuł jej pracy dyplomowej brzmiał „Wokół codzienności”.

Po ukończeniu studiów, rozpoczęła  współpracę z różnymi wydawnictwami jako ilustrator czasopism, podręczników i książek dla dzieci.

Od 29 lat jest żoną i mamą czwórki wspaniałych dzieci, a większość swojego zaangażowania życiowego skupia wokół małżeństwa. Jest aktywnym doradcą życia rodzinnego w Duszpasterstwie Rodzin oraz nauczycielem metod rozpoznawania płodności, gdzie zdobyła wiedzę i inspirację od abp. Henryka Hosera. Jest współzałożycielem kameralnej poradni rodzinnej o nazwie „Studnia na Piwnej”, która działa pod patronatem warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej.

Wraz z mężem, nie tylko angażują się w życie rodziny i działalność społeczną, ale także mają wspólne pasje. Z miłością do podróży, zwłaszcza w stylu "senioral backpacker", odkrywają świat na dwóch kółkach, a rowerowe eskapady stanowią część ich życia.

W maju 2023 roku została powołana do zespołu Family Spot jako grafik. Jej projekty plakatów wydarzeń Family Spot oraz inne wizualizacje materiałów promocyjnych zachwycają cały zespół, a także uczestników wydarzeń, którym towarzyszą.

Ulubiony artysta Kasi to Jerzy Panek, którego twórczość z pewnością stanowi źródło inspiracji dla jej własnych dzieł.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter