Honorata Baran

Specjalista ds. promocji i komunikacji

Absolwentka Liceum im. W. Górskiego w Warszawie oraz kierunku Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG ze specjalizacją Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W latach 2000-2013 w Kredyt Banku błyskotliwa kariera od stanowiska asystenta po odpowiedzialność w zakresie nadzoru i zarządzania zespołem doradców oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników. W tejże instytucji uczestnik Programu Talentów Mustangi oraz prestiżowych szkoleń, m.in. w Cambridge.

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi w rodzinie. Edukator domowy. Szczęśliwa żona i mama wspaniałej trójki. W międzyczasie, z pragnienia serca i potrzeby zdobycia umiejętności, Krawiec i Rolnik oraz z miłości do scrapbookingu i szycia bizneswoman z własną działalnością gospodarczą.

Współzałożyciel i redaktor naczelna portalu wrodzinie.pl

Wolontariusz we wspaniałej akcji Wirtualna Choinka – odpowiedzialna za Zrzutkę na rzecz potrzebujących.

Pomysłodawca i współorganizator kawiarenki parafialnej – miejsca, które ma zbliżać, pomagać w budowaniu relacji i serwować najlepsze rurki z bitą śmietaną :)

W ZDR 3plus od marca 2023 na stanowisku Specjalista ds. Promocji i Komunikacji, głównie przy organizacji XI Zjazdu Dużych Rodzin. Do zespołu Family Spot dołączyła w maju 2023. Dba o jakość treści, redakcję tekstów oraz monitoring pojawiających się wzmianek dotyczących naszej organizacji i naszych projektów w mediach społecznościowych. Błyskotliwa, uważna i bardzo czujna. Znana z szybkiej reakcji w działaniu oraz wyjątkowego talentu do sprawnego zarządzania wszechogarniającym, nie tylko w sieci, chaosem informacyjnym.

Dzięki Honoracie pojawia o czasie się to co trzeba, tam gdzie trzeba i tak jak trzeba :)

W czasie wolnym lubi poczytać, pośpiewać w zespole kobiecym Heart Made, posłuchać muzyki (zagorzała fanka muzyki Gospel, ale nie tylko), a jak ma więcej czasu to zrobić kartki, notesy, albumy (można je zobaczyć TU).

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter