Aleksandra Nowakowska

Ekspert ds. administracyjnych i prawnych

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Aplikację adwokacką odbyła przy Warszawskiej Okręgowej Radzie Adwokackiej, zdobywając uprawnienia adwokackie w 2020 roku. Przez ostatnie 8 lat praktykowała nieprzerwanie w zawodzie pracując m.in. w dziale prawnym firmy i paru warszawskich kancelariach. 

Jest osobą lojalną, podchodzącą do swoich zadań z zaangażowaniem i pasją. W pracy ceni sobie ciągły rozwój. Chętnie angażuje swoje siły w budowanie kapitału społecznego. Wciela tę myśl w życie m.in. w pracy z młodzieżą - jako tutorka grupy licealistów, będących na edukacji domowej. Towarzyszyła im w odnajdywaniu swoich mocnych stron, pomagając odkryć własny potencjał i rozwijać się na drodze do samodzielności. 

Ola została zaproszona do zespołu Family Spot, gdzie zajmuje się tworzeniem dokumentów, umów i organizacją ich obiegu. Jej skrupulatność i systematyczne podejście w działaniu sprawia, że cały zespół może działać niezakłócenie. Świetnie odnajduje się w działaniach projektowych i pracy zespołowej. Wierzy w działania oddolne i wprowadzanie zmian społecznych tą drogą, toteż chętnie przyjęła zaproszenie do naszego zespołu.

Człowiek nie znający próżni, aktywnie spędzająca każdą wolną chwilę. Amatorsko wiosłuje po Wiśle (i to nie w kajaku), śpiewa w scholi i gdzie tylko może przemieszcza się rowerem. 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter