Wspólna Radość i Wdzięczność w Grodzisku Mazowieckim!


28 sierpnia 2023 r.

W dniu 28 sierpnia w sercu Grodziska Mazowieckiego, w Mediatece, odbyło się wyjątkowe spotkanie, które napełniło serca uczestników radością, wdzięcznością i inspiracją. Pan Burmistrz Grzegorz Benedykciński, wraz z lokalnymi liderami i Panią Joanną Krupską, założycielką Związku Dużych Rodzin, wzięli udział w niezapomnianych zajęciach Family Spot.

Family Spot to miejsce, w którym rodziny mają okazję odkrywać radość wspólnego tańca, kreatywności i nauki. W ostatni poniedziałek dzieci uczestniczyły w warsztatach lepienia z gliny, a rodzice uczyli się tańca tanga argentyńskiego. To symboliczny gest, który wzmacnia więzi międzypokoleniowe, uczy cierpliwości i integruje rodziny.

Podczas spotkania Pan Burmistrz Grzegorz Benedykciński podzielił się swoją historią, która wiodła przez wsparcie dużych rodzin i tworzenie miejsc przyjaznych dla wszystkich. Wyraził swoją radość z wielu osiągnięć, ale szczególnie podkreślił, że Karta Dużej Rodziny, wprowadzona dzięki jego zaangażowaniu i współpracy z Związkiem Dużych Rodzin 3 Plus, to dziedzictwo, które pozostanie niezapomniane w historii jego miasta.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi za długotrwałe wsparcie oraz Pani Joannie Krupskiej za inspirujące marzenia o miejscach, gdzie rodziny rosną razem. To spotkanie jest dowodem, że wspólna pasja i zaangażowanie mogą tworzyć piękne przestrzenie integracji i radości-powiedzieli Dorota i Przemek Cieślak, organizatorzy wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich do odkrywania Family Spotów w całej Polsce - miejsc, gdzie marzenia rodzin stają się rzeczywistością. To prawdziwe skarby na kulturalnej mapie Polski, gdzie radość i wspólnota tworzą nową jakość relacji społecznych.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter