Wyjątkowe wydarzenie! "Rodziny Budują Lublin z Edukido" w Ratuszu Miasta Lublin


5 sierpnia 2023 r.

Z ogromną satysfakcją chcielibyśmy podzielić się informacją o niezwykłym wydarzeniu, które miało miejsce dzisiaj - "Rodziny Budują Lublin z Edukido" w Ratuszu Miasta Lublin. To spotkanie, będące częścią pilotażowego projektu Family Spot, okazało się nie tylko inspirujące, ale także pełne radości, integrując liczne rodziny z Lublina - zarówno te małe, jak i duże.

Spotkanie rozpoczęło się w sali obrad, gdzie uczestnicy mieli okazję wziąć udział w symulowanym głosowaniu rady miejskiej oraz uwiecznienia wyjątkowej chwili na wspólnym pamiątkowym zdjęciu. Następnie wszyscy przenieśli się na piętro do gabinetów, gdzie dzieci miały możliwość spotkać się z Panią Wiceprezydent Moniką Lipińską. W przystępny sposób opowiedziała ona o swojej pracy, fascynując najmłodszych gości.

Obecność Prezydenta Miasta Lublin, Krzysztofa Żuka, oraz Pani Wiceprezydent Moniki Lipińskiej, była szczególnym wyróżnieniem, podkreślającym znaczenie inicjatyw prospołecznych i prorodzinnych. Ich wsparcie dla projektu Family Spot oraz zaangażowanie w tworzenie przyjaznych przestrzeni dla rodzin jest niezwykle cenne.

Inauguracja zajęć układania klocków LEGO odbyła się w sali narad. Podczas tego wydarzenia, Prezydent Żuk wraz z Panią Moniką Lipińską, złożyli swoje podpisy na plakacie upamiętniającym to wyjątkowe spotkanie w Ratuszu.

Pani Monika Lipińska wyraziła swoją radość z najnowszej inicjatywy Związku Dużych Rodzin - Family Spot, podkreślając, że współpraca z lokalnymi animatorami - Aleksandrą i Łukaszem Jaroszyńskimi, pomysłodawcami i koordynatorami dzisiejszego wydarzenia, jest bardzo owocna i profesjonalna.

Dzięki takim wydarzeniom, jak "Rodziny Budują Lublin z Edukido", możemy kontynuować naszą misję w działaniach prospołecznych i prorodzinnych-dodała Pani Monika Lipińska.

Wspólnie cieszymy się z niezapomnianego spotkania i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter