Odkryjcie Family Spot "A Po Co Mi To?" w Koninie – Miejsce, które brakowało naszemu miastu


19 sierpnia 2023 r.

W sobotę odbyło się wyjątkowe wydarzenie w nowo otwartym miejscu przyjaznym dla rodziców z maluchami, Family Spot "A Po Co Mi To?" w Koninie. Uczestnicy nie kryją zachwytu nad tym innowacyjnym miejscem, które oferuje nie tylko kreatywną zabawę dla dzieci, ale także relaks i wsparcie dla rodziców.

Anna, jedna z uczestniczek, podkreśla: "Tego nam było trzeba! W życiu bym nie pomyślała, że można tak twórczo spędzać czas z małym dzieckiem. Kiedy już nacieszymy się wspólną zabawą, wreszcie mogę w spokoju napić się dobrej kawy, a moje dziecko dalej samo bawi się wspaniale."

Organizatorki, w tym utalentowana Sylwia Kaczmarek, przygotowały dla uczestników wydarzenia niezwykłe atrakcje, takie jak zabawa w basenie z hydrożelu, dywan sensoryczny i wiele innych. Nie brakowało także zajęć dla rodziców oraz ciekawych warsztatów.

Sobota była dniem pełnym radości i twórczej zabawy w Family Spot "A Po Co Mi To?" w Koninie. Blisko 90 osób z miasta i okolic zgromadziło się, by wziąć udział w tej wyjątkowej inauguracji. Uczestnicy byli zachwyceni nie tylko atrakcjami sensorycznymi, ale także aranżacją i wyposażeniem lokalu, które w pełni oddają potrzeby zabawy dla maluchów.

W Family Spot Konin znajdziecie kąciki z ciekawymi książeczkami dla dzieci i wartościową literaturą rozwojową dla rodziców, ścianę wspinaczkową, bujak, przytulny kącik kawowy z babcinym kredensem oraz mnóstwo ręcznie wykonanych drewnianych zabawek, stworzonych przez jedną z utalentowanych mam.

Sylwia Kaczmarek, mama założycielka i pomysłodawczyni tego miejsca, mówi: "Jestem z Konina. Kilka lat temu osiedliłam się w Poznaniu, gdzie założyłam rodzinę. Jako młoda mama stawałam przed różnymi wyzwaniami rodzicielstwa... W końcu postanowiłam stworzyć miejsce, które pomoże wszystkim, którzy podobnie jak ja szukali równowagi i wsparcia."

Na otwarciu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Urzędu Miasta Konin. Panie Zena Sroczyńska i Urszula z Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, wyraziły swoje zadowolenie z tego miejsca, podkreślając, że dzięki takim inicjatywom rodzice mogą znaleźć wsparcie i wspólnotę. Dzięki Family Spot Konin, tworzymy nową jakość rodzicielstwa pełnego radości i wzajemnego wsparcia.

Projekt Family Spot "A Po Co Mi To?" jest odpowiedzią na potrzeby rodziców i rodzin w Koninie. To miejsce, w którym rodziny mogą spędzać czas razem w twórczy sposób. Family Spot Konin to nowa przestrzeń pełna możliwości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dołączcie do nas już dziś i odkryjcie radość rodzinnego wspólnego czasu!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter